1 * hěvzdičkové apartmány v Chvalšiny

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Chvalšiny. Najděte si jeden z apartmány a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Chvalšiny, kde najdeme města Kájov, Kladenské Rovné, Křemže, Český Krumlov a Srnín.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Apartmán Chvalšiny 

Foto: Apartmán Chvalšiny
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Apartmán Chvalšiny nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Český Krumlov, který je zapsán na seznamu UNESCO, je odtud vzdálen 11 km.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob32 - 80 EUR za noc

Hotely v okolí Chvalšiny

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Chvalšiny jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Chvalšiny. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Chvalšiny.


2. Orange Loft Apartment 

Foto: Orange Loft Apartment
Lokalita: Kájov
Vzdálenost: 5.2 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Orange Loft Apartment se nachází 6 km od Českého Krumlova. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a zahradu s pergolou.

Pokoje

Apartmán
osoby40 - 45 EUR za noc

3. U Svatého Petra 

Foto: U Svatého Petra
Lokalita: Kájov
Vzdálenost: 6.4 km
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
95 %

U Sv. Petra se nachází v obci Kájov, 10 minut jízdy od přehrady Lipno, a svým hostům nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. U Sv.

Pokoje

Mezonet
osoby40 - 42 EUR za noc
Mezonet
osoby42 - 42 EUR za noc
Mezonet
osob50 - 50 EUR za noc

4. MiJa apartmán 

Foto: MiJa apartmán
Lokalita: Kájov
Vzdálenost: 6.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

MiJa apartmán se sluneční terasou najdete v Kájově. Český Krumlov leží 3,1 km daleko. Zdarma zde můžete využívat soukromé parkoviště a Wi-Fi ve všech prostorách. Cena zahrnuje ručníky a ložní prádlo.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: